• Choose your language >>
 • English (Canada)
 • French (France)
 • Deutsch (Germany)
 • Español (Spain)
 • Italian (Italy)
 • Português (Brazil)
 • Russian (Russia)
 • Arabic (العربية الموحدة)
 • Turkish (Turkey)
 • 繁體中文 (Mandarin)
 • Japanese (Japan)
 • Korean (Republic of Korea)
 • ภาษาไทย (Thailand)
 • Vietnamese (Vietnam)

Turkish Translation - Adult

OKULLARIMIZ
Modern okullarımız en iyi öğrenme ortamını oluşturur. Ferah tesisleri, ücretsiz yüksek hızlı internet erişimi (kablosuz dahil), satış makinelerinin bulunduğu öğrenci salonları, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası ve doğal olarak aydınlık ve ferah sınıfları ile her iki okul bir ev hissi yaratırken öğrenme potansiyelini maksimuma çıkartır. Her iki okul yeri toplu taşıma araçlarından, çarşıdan ve restoranlardan birkaç dakika mesafede yer alır. 

Toronto: Çok kültürlü, dinamik ve güvenli bir şehirdir, genellikle Kanada'nın New York'u olarak anılır.
Vancouver: Muhteşem manzarasıyla sıcak ve temiz bir şehirdir ve sürekli olarak dünyanın en çok yaşanılacak şehirlerinden biri sayılmaktadır.

EUROCENTRE'LARIN BAŞARI SİSTEMİ
Başarı Sistemimiz, bireyselleştirme ve özelleştirmeyi kombine etmek için özellikle tasarlanmıştır. Kişiselleştirilmiş yaklaşımımız bireysel dikkat, destek ve geri bildirim sunar. Kişiselleştirilmiş yaklaşımımız öğrencinin Cambridge, IELTS, TOEFL, İş/TOEIC, Akıcı Konuşma ve Akademik Hazırlık gibi özel alanlara yoğunlaşmasını sağlar. Ferah sınıfları ve küçük sınıf ölçüleriyle, sınıf başına öğrenci sayısı 10-14 arasında değişir, Eurocentre'lar, öğrenmek için ideal yerlerdir. Akademik ve kişisel danışma, ana ders öğretmenleriyle haftalık olarak yapılan bire bir seanslar ve kendini işine adayan öğretim kadrosu, okullarımızı destekleyici ve öğrenci odaklı okul olmaya yöneltmektedir. Danışma, ekstra sınav desteği, ücretsiz deneme sınavları, Çalışma ve Konuşma Kulüpleri, artı haftalık kendi kendine çalışma önerileri öğrencilerimize başarmak için çoklu imkânlar verir. Kendimizi en iyi öğrenme tecrübesini sağlamaya adamaktayız. Anketler, öğrencilerin ihtiyaçlarından sürekli olarak haberdar olmamızı garantiler. 24 saat acil yardım hattı, öğrencilere ek bir güvenlik duygusu verir- öğrenciler bir telefon çağrısı uzaklıkta olduğumuzu bilirler.

Diplomalı, İtinalı Kadro ve Öğretmenler
Öğrencilerimiz, bizim önceliğimizdir ve yüksek diplomalı ve Kanada Dilleri onaylı öğretmenlerimizin ana dili İngilizcedir. Bütün öğretmenlerimiz ve kadromuz, öğrencilere hem sınıf içinde hem de sınıf dışında mümkün olan en iyi tecrübeyi sunmada son derece itina gösterirler. Resepsiyon kadromuz, öğrencilere yardım sunmaya hazırdır ve çeşitli dillerde bire birçok kültürlü danışmanlık hizmeti mevcuttur.  

Seviye Tespiti ve İlerleme
Öğrencilerimizin ilerlemesini kutlarız. İlk günden itibaren, yazma, konuşma, okuma ve dinleme becerilerini değerlendirir ve öğrencilerimizin ihtiyaçlarını belirleriz. Standartlaştırılmış test yoluyla yapılan düzenli değerlendirme, hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin güçlü yönlerinin ve büyüme alanlarının farkında olmalarını garanti eder. Her bir öğrenciyi dikkate alır ve onların ilerlemesini izleriz. Deneme sınavlarında, kendi kendine çalışma önerilerinde, ilerleme raporlarında, akademik ve kişisel danışmada ekstra destek mevcuttur, ayrıca detaylı bir sertifika bütün alanlardaki dil kazanımında öğrencinin ilerlemesini gösterir. Bütün bunlar, birlikte, iyi bilgilendirilmiş ve mutlu bir öğrenciyi garanti eder.

İngilizce Kursları
Öğrencilerimizin potansiyelini artıran esnek, öğrenci merkezli dersler sunarız. Uzun dönem Yarı Yıl / Yıllık Programlar için özel fiyatlarla haftalık 20, 25, 30 veya 35 saatlik kurslar 1 haftadan 48 haftaya kadar mevcuttur. Her bir bireye kişisel itina gösteririz ve sınıflarda uyguladığımız çeşitli stratejiler öğrenci halkamızı genişletir. Açık olarak belirlenen öğrenme hedefleri, düzenli değerlendirme ve sürekli geri bildirim, öğrencilerin hızlı ve etkili bir şekilde ilerlemelerini garanti eder. Ekstra sınav desteği ve çeşitli kaynaklar sağlarken, akıcılığa ve doğruluğa eşit olarak önem veririz. Öğrencilerimiz, birinci sınıf kalitede dersler alırlar.


 • Basic 20 Lessons per week (50-minute lessons, Language Development & English Skills)
 • Specialized Intensive 25 (Basic + 5 Elective Classes)
 • Specialized Super-Intensive 30 (Basic + 10 Elective Classes)
 • Intensive / Super-Intensive Premier Courses (Basic + 5 or 10 Elective Classes + 2-3 Private Lessons)
 • Language Semester / Year Programs (Basic + 5 or 10 Elective Classes)
 • Academic Premier Course (Basic + 15 Elective Classes)

Elective Classes*
 • Cambridge (FCE & CAE) levels 4-10
 • IELTS levels 4-10
 • TOEFL levels 4-10
 • TOEIC / Business English (Language Activation) levels 2-10
 • Fluency (Language Activation) levels 1-10
 • Academic Writing & Speaking levels 1-10

Geçis Programı
Bir Kanada üniversitesi veya kolejinde okumak isteyen öğrenciler için tasarlanmıştır, bu program birçok lise sonrası enstitü partnerlerimizden birisine direk giriş sağlar. Partner enstitüler şunlardır: Thompson River Üniversitesi, Vancouver Island Üniversitesi, Laurentian Üniversitesi, Prince Edward Island Üniversitesi, Algonquin Koleji, Seneca Koleji ve Sheridan Koleji.

 • University Success (Pathway) Program (Basic + 10 Elective Classes)

Çalışma Programları
Okuyarak ve sonra da bir Kanada firmasında çalışarak hem sınıf içinde hem de dışında dil becerilerinizi geliştirin. Çalışma programlarımızda ücretli ve ücretsiz pozisyonlar mevcuttur.

 • Work and Study Program (Basic + 5 or 10 Elective Classes + Paid Work Placement for equal length of course component)
 • English + Internship Program (Basic + 5 or 10 Elective Classes + Unpaid Internship Placement for equal length of course component)

Tatil Programları
Birinci sınıf İngilizce dil eğitimiyle kızaktan kar kayağına kış açıkhava eğlencelerini birleştirmenin en iyi yolu.

 • Winter Language Holiday Program (Basic + Ski/Snowboard – Vancouver or Winter Activities – Toronto + Homestay + 3 Meals/Day + Airport Reception)

Genç Programları
Genç Programları dünyanın dört bir tarafından gelen genç öğrencilere çok boyutlu, kültürel olarak zengin bir ortamda Kanada’nın en güzel iki şehrinden birinde yaşama tecrübesiyle birlikte İngilizce öğrenme fırsatı sunar.

 • On-Campus Summer Program (Basic + Afternoon Activities + Full Day Weekend Activity + Evening Activities (for Residence Students only) + Homestay, Residence or Combined Option + Airport Transfer)
 • Winter Youth Program (16 Lessons per week + Afternoon Half Day activities + 1 Full Day Excursion per week + Airport Transfers)

KALİTELİ KONAKLAMA
Ev konaklaması, yurt ve diğer konaklama seçenekleri benzersiz Konaklama Programımız aracılığı ile sunulur. Bütün ev sahibi aileler ve yurtlar, Konaklama Koordinatörleri tarafından öğrencilere nerede kalmayı seçerlerse seçsinler pozitif bir tecrübeyi garanti etmek için sürekli olarak izlenirler. Konaklamalarımız tamamen kendilerini evlerinde gibi hissettirir. Havaalanından/havaalanına güvenli ve endişesiz bir yolculuğu sunmak amacıyla eğitimli bir ekip tarafından havaalanı transferleri mevcuttur.

HEYECAN VERİCİ SOSYAL PROGRAM
Vancouver ve Toronto, öğrencilerin yıl boyunca açık hava aktivitelerinin, nefes alan doğal güzelliklerin, birinci sınıf ve sonu gelmeyen eğlencelerin zevkini çıkartabilecekleri canlı ve modern şehirlerdir. Bunların hepsi heyecan verici sosyal bir programla birleştirilmiş ve öğrencilerimizin Kanada'da en iyi zaman geçirmelerini garanti etmek üzere tasarlanmıştır. Öğrencilere en sıcak gece eğlence yerlerini, ünlü turistik yerleri, en önemli kültürel siteleri ve heyecan verici spor etkinliklerini tecrübe etmeleri fırsatını vermek üzere çok çeşitli haftalık aktiviteler organize edilmiştir. Ayrıca, haftasonu gezileri de Niagara Şelalesi, The Rocky Mountains, Whistler, New York Şehri, Seattle, Montreal, Quebec Şehri ve Ottawa dahil dünyanın en önemli bazı yerlerini & şehirlerini içermektedir.

MÜKEMMEL MİLLİYET KARIŞIMI
Okuldaki öğrenci popülasyonu yıl içerisinde değişir ve her zaman ders alan ortalama olarak 150-300 öğrenci vardır. Mükemmel bir milliyet karışımını ve öğrencilerin dünyanın her tarafından arkadaş edinme fırsatını garanti ederiz! Her yıl 40'ı aşkın ülkeden, Avrupa'dan, Latin Amerika'dan, Asya'dan ve Orta Doğu'dan iyi dengelenmiş bir öğrenci karışımı gelir.

Download our 2013 prices

facebook twitter blogger flickr orkut Skype Eurocentres Canada foursquare rss feed twitpic youtube

Newsletter Subscription

Eurocentres Canada Marketing Office
Email: info@languagecanada.com
Contact: +1 (604) 688-7942
School Contact Information
Site Map